Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

skladka

Vyriešený
Prijatý: 18.06.2024
Zodpovedaný: 24.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Ivana Chrenková

Podnet:

Dobrý deň,chcem sa spýtat čo bude so skládkou za "starým" mostom v časti Jazero a ako chcete do budúcnosti riešit nekontrolovatelné rozširovanie tejto skládky.


Odpoveď:

Dobrý deň, skládka za starým mostom sa riešil. Hladá sa vhodný spracovateľ a odberateľ štiepky. Po likvidácii skládky bude tento priestor monitorovaný kamerou. Obec má pripravený nový systém likvidácie haluzovín, ktorý bude občanom včas predstavený.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.